Educat Bilim

EDUCAT ile Her Yer Bilim


EDUCAT Bilim olarak, 5 yaşından itibaren tüm çocukların bilimsel düşünmelerini, bilimsel yöntemi kullanarak bilim yapmalarını, teknoloji üretmelerini sağlamak amacıyla Ar-Ge çalışmaları yapmaktan ve bu AR-GE çalışmaları sonucunda oluşturduğumuz ürünleri hizmetinize sunmaktan onur duymaktayız. 

+

Educat Bilim Setleri

En önemli özelliği, oyunlaştırmaya dayalı STEM etkinliklerine göre hazırlanmış olmasıdır. Oyunlaştırmaya dayalı STEM etkinliklerine göre hazırlanmış deney setleri ülkemizde bir ilktir. STEM eğitimi, fen (Science), teknoloji (Technology), mühendislik (Engineering) ve matematik (Mathematics) gibi dört önemli disiplinin ilk harflerinin bir araya getirilmesiyle isimlendirilen bir BİLİM öğretim modelidir. Oyunlaştırma ise 21. Yüzyyıl becerilerini çocuklara kazandırmada en etkili yol olarak gösterilmiştir.

Oyun; kural temelli, ölçülebilir bir sonucu olan ve bu sonucu etkilemek için oyuna dahil olan oyuncuların çabaladıkları sistemdir. Oyunların eğitimde kullanılmasıyla eğlence ve eğitimin birlikteliği sağlanarak, çabalamaya yönlendirilen öğrenciler farkında olamadan kalıcı öğrenme elde ederler. EDUCAT Bilim ürünleri olan Educat Bilim Setleri, Educat Bilim Eğitimleri, Educat Bilim Kampı etkinlikleri ile çocuklarımıza eğlenceli, heyecan verici, akılda kalıcı bilimsel öğrenme deneyimleri sunuyoruz.


Educat Bilim


Setleri hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.