Educat STEMBOX

Educat STEMBOX ile Çocuklar İçin Üretme Zamanı


Robotik çalışması doğal olarak STEM’in tüm yönleriyle ilgilidir ve öğrenciler keşfetmeyi öğrendiklerinde, motivasyonu arttırarak onların başarılı olmalarını sağlar. EduCat StemBox olarak, “keşif ve STEM” öğrenme modelini benimsiyor ve STEM ürünleri üretiyoruz.

Öğrencilerin ilgilendikleri alanda heyecanlanmalarının nasıl bir şey olduğunu biliyoruz. Bir öğrencinin teknoloji ile bir şeyler yarattığı andaki yaşadığı büyüyü hissedebiliyoruz. Bu kapsamda çocukların, zorlu sorunları çözmenin ne kadar eğlenceli olduğunu öğrenmelerini ve karşılaştıkları problemlerin çözmek için yöntemler geliştirmelerini istiyoruz. 

+

Educat STEMBOX

STEM eğitimi, temelde tasarım ve mühendislik alanında çocukları üretime yönlendirir. Ürün ortaya koymalarını sağlayarak motivasyonu artırır ve başarılı olmalarına destek olur. EduCat StemBox olarak, “Keşif ve STEM” öğrenme modelini benimsiyor ve hibrit eğitim içinde uygun olan sınıf setleri üretiyoruz. Sınıf setleri her yaş seviyesi için ayrı olmak üzere Kodlanabilir i ve Kodlamasız olarak iki kategori halinde hazırlanmıştır. Okulöncesi ve ilköğretim seviyesi için kodlamasız ürünler, ortaöğretim için ise kodlanabilir ürünler bulunmaktadır. Çocukların kendi başlarına evde üretimi çin uygundur.

Tüm gerekli materyaller kutu içerisinde modüler halde hazırlanmıştır. EducatHUB içerisinde yer alan müfredat desteği ile StemBox setleri yıl boyu eğitim programlarına kolaylıkla dahil edilir. Çocukların, 21.yüzyıl yetkinliklerini kazanmalarına ve karşılaştıkları problemleri çözmek için yeni bakış açıları geliştirmelerine destek olur.


Educat STEMBOX


Setleri hakkında detaylı bilgi veya satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.