EducatHUB 19 Mayıs Zula TDM E-SPOR Turnuvası – EducatHUB
Anneler Günü Kağıt Devre Kartı - Ev Etkinlikleri - Online Bilişim Robotik Kodlama Ders Müfredatı ve Uzaktan Eğitimi
Anneler Günü Kağıt Devre Kartı
10 Mayıs 2020
Doğa Okulları EducatHUB Platformunda Online VEX Robotics Yaz Kampına Katılıyor
31 Mayıs 2020
Anneler Günü Kağıt Devre Kartı - Ev Etkinlikleri - Online Bilişim Robotik Kodlama Ders Müfredatı ve Uzaktan Eğitimi
Anneler Günü Kağıt Devre Kartı
10 Mayıs 2020
Doğa Okulları EducatHUB Platformunda Online VEX Robotics Yaz Kampına Katılıyor
31 Mayıs 2020

EducatHUB 19 Mayıs Zula TDM E-SPOR Turnuvası

Geleceğin sporu olarak görülen espor turnuvalarına destek olan ve bu desteği oluşturduğu “E-Spor” müfredatıyla geliştiren EducatHUB Yeni Nesil Dijital Öğrenme Platformu VEX Robotics Türkiye takımları arasında “19 Mayıs Zula TDM Espor Turnuvasını” düzenliyor.

Dünyanın en büyük robotik turnuvasında yarışan VEX Robotics Lise takımları bu kez sanal dünyada karşı karşıya geliyor. VEX Robotics Türkiye Lise Takımları 19 Mayıs Zula TDM Turnuvası başlıyor. 19 – 20 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuvada takımlar evde oldukları süreç boyunca espor turnuva heyecanını doyasıya yaşayacaklar.

BAŞVURU LİNKİ : https://forms.gle/dCRnQ6Uxt91TM3hd6

Kurallar

Turnuva Formatı : Vex Robotics Lise Takımları 19 Mayıs Zula TDM Turnuvası’nda bütün maçlar TDM modunda BO1 olarak oynanacaktır. ‘’Final’’ aşamasına kadar bütün maçlar “TDM” modunda, 10 dakika/100 öldürme, ‘’Final’’ mücadelesi, 15 dakika/150 öldürme kuralına göre oynanacaktır.

Eşleşmeler : Turnuvada fikstür belirlenirken herhangi bir güç dengesi gözetilmez, eşleşmeler ve maç programı rastgele belirlenir

Harita Havuzu : Vex Robotics Lise Takımları 19 Mayıs Zula TDM Turnuvası’nda maçlar tur sırasıyla Çanakkale, Kız Kulesi ve Üsküdar Sokakları haritalarında oynanacaktır.

Oyuncu ile İlgili Teknik Sorunlar : Vex Robotics Lise Takımları 19 Mayıs Zula TDM Turnuvası’nda bir maç başladıktan sonra oyundan düşmeler olsa dahi maç devam eder. 4.7. Maç Skorunun Tescil Edilmesi : Oyuncular maç sonunda maçın sonucunu açık ve net bir şekilde gösteren bir ekran görüntüsü almalıdır. Turnuva yönetimi tarafından talep edildiği takdirde oyuncu bu ekran görüntüsünü Lokum Games’e göndermekle yükümlüdür. Maç skorunun ekran görüntüsü ile tescil edilemediği durumlarda ilgili oyuncu diskalifiye edilebilir.

DAVRANIŞ KURALLARI : Vex Robotics Lise Takımları 19 Mayıs Zula TDM Turnuvasına katılan her oyuncu Zula Davranış Kuralları’na ve Zula Kullanıcı Sözleşmesine uygun davranacağını kabul ve taahhüt eder. Her oyuncu ayrıca turnuva yöneticileri ve turnuvadaki rakipleri başta olmak üzere turnuvanın bütün unsurlarına saygılı olmakla yükümlüdür.

Kararların Kesinliği : İşbu kural setinde yer alan bütün kuralları Lokum Games uygular. Bu kuralların yorumunu, turnuvanın planlanmasını, cezaların verilmesini de içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan konularda verilen bütün kararlar tamamen turnuva yetkililerin takdirindedir ve turnuva yetkilileri tarafından verilen kararlar nihai kararlardır. Turnuva yetkililerinin Vex Robotics Lise Takımları 19 Mayıs Zula TDM Turnuvası çerçevesinde verdiği kararlar temyiz edilemez.

Cezalar : İşbu kural setinde yer alan kuralların ihlali, kuralı ihlal eden oyuncunun ceza alması ile sonuçlanır. Bu cezalar uyarı, para cezası, turnuvadan men edilme gibi cezalar olabilir. Hiçbir ceza bir kere verilmeye mahsus değildir ve tekrarlanan durumlarda birden fazla kez uygulanabilir.

Kural Değişiklikleri : Lokum Games, Vex Robotics Lise Takımları 19 Mayıs Zula TDM Turnuvası Kural Listesi’ni herhangi bir zamanda değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Bu kural listesinde belirtilmeyen herhangi bir durumun gerçekleşmesi halinde konu ile ilgili değerlendirme yapma ve karar verme hakkı Lokum Games’e aittir.