PARTNERLERİMİZ

bilimcilerbilimciler
Elektrolab Eğlenceli Elektrik Devreleri Kiti ürünlerinin Türkiye distrübütörü Bilimciler, öğrencilerimizin elektriği eğlenerek ve güvenle öğrenmelerine katkı sunuyor.

Müfredatını yazdığımız bu eğlenceli elektrik devre kitlerini EducatHUB okullarına hediye ediyoruz.

http://www.bilimciler.com.tr/
Erkan-Ulu-Partner Online Bilişim Robotik Kodlama Ders Müfredatı ve Uzaktan EğitimiErkan-Ulu-Partner Online Bilişim Robotik Kodlama Ders Müfredatı ve Uzaktan Eğitimi
Erkan Ulu Okulları, eğitimde teknoloji kullanımında her zaman en önde yer alıyor. Eğitim kalitesi ve başarılarıyla göz dolduruyor.

EducatHUB ekosistemi için Drone müfredatı hazırlayarak, eğitimde drone kullanımı konusundaki birikimlerini okullarımızla paylaşıyor.

https://www.erkanulu.k12.tr/
Dobot-PArtner Online Bilişim Robotik Kodlama Ders Müfredatı ve Uzaktan EğitimiDobot-PArtner Online Bilişim Robotik Kodlama Ders Müfredatı ve Uzaktan Eğitimi
CES 2018 İnovasyon Ödülü, IF DESIGN AWARD 2018, Red Dot Tasarım Ödülü 2018 ve 2017 Red Star Tasarım Ödülünü kazanan DOBOT 3D Yazıcıları Türkiye Distribütörü.

EducatHUB bünyesindeki okullarımıza DOBOT ürünlerini temin etmemizi sağlıyor.

http://dobotturkiye.com
matafilament-partner Online Bilişim Robotik Kodlama Ders Müfredatı ve Uzaktan Eğitimimatafilament-partner Online Bilişim Robotik Kodlama Ders Müfredatı ve Uzaktan Eğitimi
Türkiye'nin önde gelen 3D Pen ve filament tedarikçisi Matafilament, öğrencilerin 3 boyutlu düşünme becerilerinin geliştirilmesinde öncülük ediyor.

EducatHUB bünyesindeki okullarımıza 3D Kalem ve filament tedariki sağlıyor. Aynı zamanda EducatHUB ekosistemi için 3D Kalem ile Tasarım müfredatını hazırlayarak okullarımıza sunuyor.

https://www.matafilament.com
TekyazTekyaz
TEKYAZ; SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü, SolidCAM Türkiye Distribütörü ve Cimatron Türkiye Distribütörü olarak CAD/CAM/CAE sektöründe uzmanlaşmış bir şirkettir.

EducatHUB için Solidworks ve Solidworks Apps for Kids müfredatlarını hazırlayan TEKYAZ ile eğitimi bitiren öğrencilerimize TEKYAZ onaylı sertifika, başarılı öğrenci ve yarışma takımlarına ücretsiz lisans hediye edeceğiz. Ayrıca EducatHUB okullarına özel indirimli Solidworks lisansı sunmamızı sağlayacak.

https://www.tekyaz.com
VEX RoboticsVEX Robotics
VEX Robotics, özel yazılımlarıyla, 4500 parçalı dev ürün kitleriyle ve sınırsız parça oluşturabilme imkanı ile dünyanın en iyi eğitim robotlarının üreticisidir. Aynı zamanda Guiness rekorlar kitabına giren dünyanın en büyük robotik turnuvalarını düzenlemektedir.

Okullarımıza VEX Robotics ürünlerini temin edebilmemizi ve dünya çapında turnuvalara katılabilmelerini sağlıyor.

https://www.vexrobotics.com/
zaxezaxe
Zaxe 2015 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Kullanımı kolay, güvenilir 3D baskı teknolojilerine ihtiyaç duyan kullanıcılar için en kullanışlı, tutarlı ve en gelişmiş 3D baskı çözümlerini sunmaktadır.

Rakiplerinden farklı olarak, Zaxe yalnızca bir 3D yazıcı üreticisi değil, güvenilir teknik destek ekibi ile müşterilerine bir cihaz yerine, uçtan uca bir ekosistem sunan 3D yazıcı üreticisidir. Zaxe, şu ana kadar ürettiği X1, X1 +, Z1, Z1 + 3D yazıcıları, Zaxe Desktop yazılımı ve Zaxe cihazlarına yönelik filamentler ile yüksek kaliteli baskılar almanızı sağlamaktadır.

https://zaxe.com/