Hibrit Eğitim Modülü,
Hibrit Eğitimde Tek Çözüm!

Hibrit eğitim süreçlerinizi de aktif ve etkili bir şekilde yönetebilmeniz için LMS sistemi tasarlandı. Kurumunuzun hibrit eğitim için gerekli olan tüm ihtiyaçlarına yönelik gelişmiş çözümler üretir. 48 farklı etkinlikle öğrencilerin becerilerini değerlendirebilirsiniz. Kurum içinde ve Türkiye geneli proje yarışmaları düzenleyin veya katılın.
 

Yeni Nesil Öğrenme Çözümleri

EducatHUB okul yönetim ve öğrenci bilgi sistemi yanında hibrit eğitim süreçlerinizi de aktif ve etkili bir şekilde yönetebilmeniz için tasarlanmıştır. Kurumunuzun hibrit eğitim için gerekli olan tüm ihtiyaçlarına yönelik gelişmiş çözümler üretir.
 
Kendi Dersinizi OluşturunKendi Dersinizi Oluşturun

 

Kendi Dersinizi Oluşturun

Zengin LMS özelliklerini kullanarak, kendi içeriklerinizle derslerinizi işleyin.
EducatHUB LMS modülü ile video, resim, dosya ve metin ekleyerek zengin ders içerikleri oluşturabilir, öğrencilerinize görevler verebilir, beyin fırtınaları oluşturabilirsiniz. Konu sonlarına çoktan seçmeli sorular ekleyerek öğrencilerinizin bilgilerini sınayabilirsiniz.

 

Canlı Yayınları tek bir platform üzerinden yönetin

ZOOM ve Adobe Connect ile tam entegrasyon, diğer canlı yayınlarla link paylaşımı yapabilirsiniz.
Zoom ve Adobe Connect entegrasyonu ile tüm uzaktan eğitim faaliyetlerinizi EducatHUB üzerinden yürütebilirsiniz. Mevcut ZOOM hesabınızı sistem tanıtıp öğrencilere takvimde tüm yayınları gösterebilir, yayın öncesi canlı ders katılım onayı isteyebilirsiniz.

Google Meet, Bigbluebutton gibi canlı yayın platformlarının linkini HUB üzerinden öğrencilerinizle paylaşabilirsiniz.

 
Canlı YayınlarCanlı Yayınlar
+

ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ İÇERİK OLUŞTURMA

Öğretmenlerin zenginleştirilmiş ders içerikleri hazırlayabilecekleri ücretsiz araçlar sunuyoruz. Platform içerisinde entegrasyonu sağlanan onlarca ücretsiz web aracını kullanarak ile eğlenceli ve etkileşimli içerikler oluşturabilirsiniz.
+

OYUNLAŞTIRMA DESTEĞİ

LMS sistemindeki gelişmiş özellikler sayesinde öğrencilere sertifikalar, rozetler ve yeni beceriler tanımlanır, öğrencilerin katılım motivasyonlarını artırıcı oyunlaştırmalar gerçekleştirilir.


Okul Yönetimi ve Öğrenci Bilgi Sistemi


Demo hesabınız için bizimle iletişime geçiniz.