Okul Öncesi

Şaşırtıcı Keşifler EducatHUB ile Başlar!

Okul öncesi öğrencilerimizin hayal gücü yüksektir ve müthiş tasarımlar yapabilecek potansiyeldedirler. Bu potansiyellerini de oyunlar oynayarak geliştirirler.
EducatHub olarak biz, çocukların ilgilerini çekecek konularla, oyun oynarken öğrenme etkinlikleri ile bilişime merhaba demelerini sağlıyoruz.
Kodlama etkinliklerinin yanı sıra robotik içeriklerimizle robotları keşfetmelerini sağlıyoruz.

KODLAMA

Okul Öncesi Scratch Junior

Scratch Junior

ScratchJr ile programcılığın temellerini kavrarken izledikleri çizgi animasyonları yaratmanın büyüsünü tadarlar. Kendi etkileşimli hikayelerini ve oyunlarını programlamayı öğrenirler.
Okul Öncesi Temel Algoritma – Bilgisayarsız Kodlama

Temel Algoritma – Bilgisayarsız Kodlama

Temel algoritma ve bilgisayarsız kodlama etkinlikleri ile karşılaştıkları problemleri çözmeleri için uygulayacakları adımları daha iyi planlarlar. Hayatın her aşamasındaki problemlerin çözümünde kendilerine daha fazla güven duyarlar.

ROBOTİK

Okul Öncesi Scratch Junior

Junior Robotik

Vex Robotics 123, Clementoni DOC, Matatalab gibi junior robotik etkinlikleri ile farklı robotları keşfetme fırsatı bulurlar. Robotik kodlamanın temellerini öğrenirler.
Okul Öncesi Makey Makey Etkinlikleri

Makey Makey Etkinlikleri

Makey Makey sayesinde çevrelerindeki herşeyi klavyeye dönüştürür, elektriğin temellerini eğlenerek öğrenirler. Oyun hamurlarıyla oyun oynamak, meyvelerle piyano çalmak gibi bir sürü eğlenceli etkinlikleri uygulama fırsatı bulurlar.

TEKNOLOJİ

 
Okul Öncesi Sanal ve Arttırılmış Gerçeklik Uygulamaları

Sanal ve Arttırılmış Gerçeklik Uygulamaları

Sanal ve Artırılmış gerçeklik etkinlikleri ile geleceğin teknolojilerinin kapısını aralarlar. Çizdikleri resmin canlandığını görmek onlar için harika bir deneyim olacak. Geleceğe dair hayallerinin sınırlarını genişletecekler.
 

STEAM ETKİNLİKLERİ

 
Okul Öncesi STEAM Etkinlikleri

STEAM Etkinlikleri

STEAM etkinlikleriyle öğrenciler fen, matematik, teknoloji ve mühendislik alanlarında öğrendiklerini sanat ve tasarım ile bir üst düzeye çıkarıyorlar. Sınırların kalktığı STEAM etkinliklerinde merak, sorgulama, eleştirel düşünme ve inovasyonla dolu bir öğrenme ortamı sağlanıyor.