UNITY İLE OYUN GELİŞTİRME

Unity ile oyun geliştirmeye başla Unity Game Cup 2021 'de sende yarış.

Unity ile Oyun Geliştirme eğitimi sayesinde oyun programlamayı mümkün olan en kolay şekilde öğrenip Unity oyun motoruyla oyunlar geliştirebileceksiniz. Çocukların hayal güçlerini ve üretkenliklerini ortaya çıkarmak için tasarlanan bu kurs, onları dijital öğrenme yoluyla oyun geliştirme dünyasının kapılarını açacak.

Eğitimin Başlıkları
1. Dijital Oyun Tasarımına Giriş, Play- Game
2. Oyun Tasarlarken Nelere Dikkat Etmeliyiz
3. Oyun Motoru Kavramı, Neden Unity, Kurulumu
4. Unity Arayüzü ve Temel Kavramlar
5. Oyunumuz için Gerekli Script Dosyaları
6. Oyun Arka planın ve Uzay Gemisinin Hazırlanması
7. Kamerayı Ayarlama ve Engel Ekleme
8. Can Ekleme ve Oyunun Kazanma Koşullarını Tanımlama
9. Ateş ederek Engelleri Yok Etme


18 saati Zoom ile canlı ders olmak üzere EducatHUB platformundaki toplam 36 saatlik Unity ile Oyun Geliştirme müfredatı içeriğiyle online olarak gerçekleştirilecek eğitimlerimizde EducatHUB dijital eğitim platformu kullanılacaktır.

Eğitim, EducatHUB Dijital Eğitim Platformu Unity ile Oyun Geliştirme müfredatı yazarı Fahrettin Hasan TUNCER tarafından verilecektir.

FAHRETTİN HASAN TUNCER

Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi’nde, yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi'nde İşletme MBA (Tezli) başarıyla tamamlayarak öğretmenliğe Eskişehir’de başladı. Milli Eğitim Bakanlığı'nda 4 yıl görev yaptıktan sonra uzun yıllardan beri özel bir kolejde bilgisayar öğretmenliği, eğitim teknolojileri uzmanlığı ve IT yöneticiliği yapmaktadır.

Unity ile Oyun Geliştirme, Robotik Kodlama, Eğitimde Drone Kullanımı, 3 Boyutlu Tasarım alanlarda çalışmalar yapmaktadır. Eğitimde Teknoloji adında youtube kanalı bulunmakta olup evli ve 2 çocuk babasıdır.
 

Yaş Seviyesi

10+
 

Ücret

350 TL + KDV
 

Ders Süresi

9 Hafta
18 Saat Canlı Ders
36 Saat Müfredat
 

Tarih

16 Kasım 2020
15 Ocak 2021
Her Pazartesi - Cuma
20.00 - 20.40