EducatHUB müfredatları ile turnuvaların yıldızı olun.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ve özel kurumların Türkiye çapında gerçekleştirdikleri robot turnuvalarında EducatHUB ekosistemindeki okulların başarılarına katkı sunmak istiyoruz.

Her yıl yenilenen kurallarla ilgili detayları ve etapları detaylı inceleyip öğretmenlerimizi bilgilendiriyoruz. Robotların tasarımından, programlanmasına kadar her aşamayı sizlere sunuyoruz. Turnuvalarda başarı kazanmış takımların tecrübelerini ve turnuva sürecinde öğrendikleri püf noktaları sizlerle paylaşıyoruz.
 
 

ROBOT TURNUVALARINA HAZIRLIK

VEX Robotics Competition Online Bilişim Robotik Kodlama Ders Müfredatı ve Uzaktan Eğitimi

VEX Robotics Competition

EducatHUB okullarına ücretsiz katılım imkanı ile, VEX Robotics EDR V5 robotları kullanılarak gerçekleştirilen dünyanın en büyük robot yarışması olan VRC’ye en iyilerin tecrübeleriyle hazırlanma fırsatı bulurlar.
Devamı...
VEX IQ Challenge Online Bilişim Robotik Kodlama Ders Müfredatı ve Uzaktan Eğitimi

VEX IQ Challenge

EducatHUB okullarına ücretsiz katılım imkanı ile, VEX IQ robotlarıyla ilkokul ve ortaokul düzeyinde yapılan, öğrencilerin takım çalışmasını destekleyici robotik turnuvasına hazırlanır, turnuvada başarının sırlarına ulaşırlar.
Devamı...
wro

World Robot Olympiad (WRO)

Dünyanın en büyük robot yarışması organizasyonlarından biri olan World Robot Olympiad (WRO)'a EducatHUB tecrübesiyle hazırlanırlar. Turnuvada başarılı olmak için püf noktaları öğrenirler.
Devamı...
First Lego Ligi (FLL) Online Bilişim Robotik Kodlama Ders Müfredatı ve Uzaktan Eğitimi

First Lego Ligi (FLL)

Dünya çapında yapılan, Lego robotlarını kullanarak gerçekleştirilen FLL turnuvalarının tüm hazırlık aşamalarını öğrenirler. Turnuvalarda başarılı olmak için gereken püf noktalarına başarılı olmuş takımların tecrübelerine erişirler.
Devamı...
Çizgi İzleyen Robot Yarışmaları

Çizgi İzleyen Robot Yarışmaları

Çizgi izleyen robotlar hakkında bilgi edinirler. Robotun tasarımını adım adım öğrenirler. Robotun programlanma algoritmasını öğrenir ve geliştirirler.
Devamı...
Sumo, Mini Sumo Robot Yarışmaları

Sumo, Mini Sumo Robot Yarışmaları

Sumo robotlar hakkında geniş bir bilgiye erişirler. Detaylı yarışma kurallarına, oyun pistinin incelemelerine, özel taktiklere ve yarışma takvimlerine erişirler. Bir sumo robotunun tüm yapım aşamalarını öğrenip programlayabilirler.
Devamı...
Drone Yarışmaları

Drone Yarışmaları

Drone ve Mini Drone yarışmaları hakkında bilgi sahibi olurlar. Özel taktiklere ve püf noktalarına erişirler. Yarışmaya hazırlık aşamalarını öğrenirler. Drone programlama mantığını ve programın geliştirilme süreçlerini gerçekleştirebilirler.
Devamı...
Arazi Robocross Yarışmaları

Arazi Robocross Yarışmaları

Robocross yarışmaları hakkında detaylı bilgiye ulaşırlar. Arazi robotlarının mekanik yapısından başlayarak programlanmasına kadar tüm süreçleri adım adım öğrenirler. Pistler hakkında detaylı inceleme ve püf noktalara erişirler.
Devamı...
Labirent Çözen Robot Yarışmaları

Labirent Çözen Robot Yarışmaları

Oldukça popülerleşen labirent yarışmalarına hazırlanma sürecini, labirent çözen robotların tasarım aşamalarını tüm detaylarıyla öğrenirler. Labirent çözme algoritmasını oluşturmayı, robotu ve programını geliştirme becerisini kazanırlar.
Devamı...