Eğitimde İnovasyonu Tercih Eden Okullarımız

[logo-slider cat="okullar" ]
hub

Educat HUB

Robotik Kodlama Müfredatı

EducatHUB platformu; okul yönetimi ve hibrit eğitim için gerekli olan tüm modülleri bünyesinde barındırır. Okul yönetim ve öğrenci bilgi sistemi olarak EducatOBS entegrasyonu yer alır. Hibrit eğitim için gerekli olan LMS alt yapısı da sistem içerisinde bulunur.

Platformda sınıf seviyelerine göre kademelendirilmiş robotik kodlama, STEM ve seçmeli ders müfredatları bulunur. Müfredatlar kendi alanlarında uzman olan öğretmenler tarafından oluşturuldu. EducatHUB aynı zamanda bu müfredatları sınıfında kullanan öğretmenlere içeriği düzenleme, farklılaştırma ve kendi tecrübelerini öğrencilerle paylaşmasına izin veriyor.

Educat OBS

Okul Yönetim ve Öğrenci Bilgi Sistemi

OBS (Okul Bilgi Sistemi), anaokulu seviyesinden lise son sınıfa kadar bir öğrencinin gelişimini her yönüyle takip eden, ölçen ve değerlendiren bulut tabanlı bir sistemdir. Modüler yapıya sahiptir. Rakamsal değerlerle istatistiklerin tutulmasının yanı sıra, öğrenciyi, öğretmenleri ve/veya yöneticileri tarafından yapılan bireysel yorumları ile de değerlendirir.

Okul ziyaret gününden mezuniyet gününe kadar olan tüm verileri rapor halinde sunar. Öğrenci ile birlikte veli yönetimini ve iletişimini de kolaylaştıran bir yapıya sahiptir. Tasarlanırken 100 öğretmenin aktif katılımı ile en kolay kullanım olanaklarına sahip olacak şekilde dizayn edilmiştir. Kayıt işlemlerinden, öğretmen uyarı muhasebe kayıtlarına kadar tüm gerekli

hub123
lms

Educat LMS

Uzaktan Eğitim Sistemi

EducatHUB okul yönetim ve öğrenci bilgi sistemi yanında hibrit eğitim süreçlerinizi de aktif ve etkili bir şekilde yönetebilmeniz için tasarlandı. Kurumunuzun hibrit eğitim için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınıza yönelik gelişmiş çözümler üretir. Tüm canlı yayın platformları ile tam entegrasyon sağlanır ve tek bir bağlantı üzerinden canlı eğitimler gerçekleştirilir.

Öğretmenler kendi müfredat programlarını oluşturabilir ve/veya hub içerisinde yer alan hazır müfredat programlarına kendi içeriklerini ekleyebilir. Platform içerisinde entegrasyonu bulunan ücretsiz araçları kullanırlar. Etkileşimli içerikler oluşturur ve platform üzerinden öğrencileri ile paylaşırlar. LMS sistemindeki gelişmiş özellikler sayesinde öğrencilere sertifikalar, rozetler ve yeni beceriler tanımlanır, öğrencilerin katılım motivasyonlarını artırıcı oyunlaştırmalar gerçekleştirilir.

Educat SDM

Seçmeli Dersler Müfredatı

EducatHUB seçmeli dersler müfredatlarıyla, öğrencilerin estetik, tutum, yetenek, iletişim gibi hayatlarında onları bir adım öne çıkaracak sosyal becerilerini geliştirmek için özel eğitimler sunuyoruz.

Motivasyonu yüksek, birlikte çalışıp üretebilen, daha sosyal, daha mutlu öğrenciler hayal ediyoruz.

sdm

EducatHUB Eğitim Ekosistemi


EducatHUB  okul yönetim ve öğrenci bilgi sistemi yanında hibrit eğitim süreçlerinizi de aktif ve etkili bir şekilde yönetebilmeniz için tasarlanmıştır. Kurumunuzun hibrit eğitim için gerekli olan tüm ihtiyaçlarına yönelik gelişmiş çözümler üretir.

Demo hesabınız için bizimle iletişime geçiniz.