Teknolojide Öncü Olmak İçin EducatHUB İle Güçlen!


EducatHub olarak biz, öğrencilerimizin yalnızca teknolojinin tüketicisi değil yaratıcıları olmalarını isteriz. Lise dönemi, öğrencilerin bilgisayar biliminin hayatın bir parçası olduğunu kabul ettiği, çalışma ve yaşama biçimini etkilediği bir zaman dilimidir. Öğrencilerimiz; önce gerçek hayata dair problemle yüzleşir, sonra problemi ayrıştırarak küçük gruplara böler, şekillendirerek tanımlar, analiz eder ve en sonunda da çözümü üretebilmek için tasarımı oluşturur. 

Programlama

Lise Python

Python ve Makine Öğrenmesi

Geleceğin programlama dili Python ile gerçek anlamda programcı olurlar. Çevresindeki birçok probleme gerçek çözüm üretebilirler. Python müfredatımız sayesinde gerçek bir dil ile program yazar, yapay zeka çalışmaları için sağlam bir temel kazanırlar.
Devamı...
Lise C#

C#

Başlangıç düzeyinde C# öğrenip özellikle oyun yapımında gerçek bir programlama dili kullanmayı öğrenecekler.
Devamı...
Lise App Inventor

App Inventor

App Inventor ile mobil uygulama geliştirmeye ilk adımlarını atacaklar. Akıllı cihazların sensörlerini kullanmayı, dünya ile etkileşim güçlerini hayata geçirmeyi öğrenecekler.
Devamı...
Lise Yapay Zeka

Yapay Zeka

Yapay zeka her alanda hızla hayatımıza girmeye başladı bile. EducatHUB öğrencileri, bu büyük değişime yapay zeka müfredatımız ile hazırlanırlar. Yapay zekanın temellerini öğrenirler. Yapay sinir ağlarını kullanarak hayallerindeki sistemi modelleyebilirler.

Robotik

VEX Robotics EDR V5

VEX Robotics V5

Daha profesyonel VEX (V5) Robotik eğitimleri sayesinde gerçek robotları programlamayı öğrenirler. İnsanlığın faydası için robot tasarlamayı ve kodlamayı amaç edinirler. Dünyanın en büyük robot turnuvalarına hazırlanıp, takım halinde çalışmayı keşfederler.
Devamı...
Drone Eğitimi

Drone Eğitimi

Erkan Ulu Okulları ile birlikte hazırladığımız Türkiye’de ilk Drone Eğitimi sayesinde eğitim için özel olarak tasarlanmış DJI Tello Edu dronunu kullanmayı ve programlamayı öğrenirler.
Devamı...
Raspberry Pi ile IOT

Raspberry Pi ile IOT

Raspberry Pi uygulamaları ile Endüstri 4.0’a hazır olurlar. Nesnelerin internetini kavrar, projelerinde uygularlar. Tasarladıkları sistemlerin dünyanın başka bir yerindeki başka sistemlerle ortak çalışabilmesini sağlarlar.
Devamı...
Arduino ile Akıllı Cihaz Tasarımı

Arduino ile Akıllı Cihaz Tasarımı

Arduino ile elektroniğin kapısını aralayacaklar. Müfredatımız ile sensörlerden bilgi almayı, bu bilgileri işleyip komutlar vermeyi öğrenirler. Hayatımızı kolaylaştıracak projeler yapabilme kapasitesine ulaşırlar.
Devamı...

Tasarım

Fusion 360 ile 3D Tasarım

Fusion 360

Fusion 360 ile sınırsız hayal güçlerini kullanarak, hayal ettikleri her şeyi tasarlayıp, gerçeğe dönüştürmenin fırsatını bulurlar. Daha profesyonel modeller üretmeyi öğrenirler. 3 boyutlu yazıcıları kullanarak tasarımlarını nesnelere dönüştürebilmeyi keşfederler.
Devamı...
3D Yazıcılarla Üretim Süreçleri

3D Yazıcılarla Üretim Süreçleri

3 boyutlu programlarla tasarladıkları ürünleri nasıl gerçek bir nesneye dönüştürebileceklerini öğrenecekleri bu müfredat ile geleceğin yazıcı teknolojisini daha yakından kavrama fırsatı bulurlar.
 
Lise Tinkercad Circuits

Tinkercad Circuits

TinkerCad Circuits ile elektronik devreleri sanal olarak kuracak ve test edecekler. Böylece malzeme sorunu olmadan birçok devreyi kurup çalıştırıp gözlemleme fırsatı bulurlar.
Devamı...
 

Dijital Medya

Web Tasarım

Web Tasarım

Blogger müfredatı ile deneyimlerini, fikir ve düşüncelerini tüm dünya ile paylaşmak için blog oluşturmayı öğrenirler. Ardından WordPress müfredatı ile de her ihtiyaca uygun profesyonel düzeyde web sayfası tasarımı yapma, yayınlama ve geliştirme becerisi kazanırlar.
Devamı...
Sinema

Sinema

Online bilişim eğitimi platformlarında Türkiye’de tek ve yepyeni bir müfredat olan Sinema dersinde öğrenciler profesyonel film yapım tekniklerini öğrenir, film yapımının inceliklerini keşfederler.
Devamı...
Dijital İçerik Üretimi ve Youtuber Olma

Dijital İçerik Üretimi ve Youtuber Olma

Dünyanın en popüler uygulamasında ben de olmalıyım diyen öğrencilerimiz için hazırladığımız Youtuberlık müfredatı ile youtube’un inceliklerini öğrenir, profesyonel youtuber’lığa doğru adım adım ilerlerler.
Devamı...
Dijital Medya Tasarımı

Dijital Medya Tasarımı

Afişler, logolar, kartvizitler, grafikler gibi dijital medya içeriği tasarlamayı öğrenecekleri yenilikçi müfredatımız ile öğrencilerimiz grafikerlik yolunda ilk adımlarını atarlar.

Oyun

Lise Unity

Unity ile Oyun Geliştirme

Programlama dersleriyle aldıkları temeli, Unity oyun motorunu kullanarak profesyonel, etkileyici oyunlar tasarlayabilirler.
Devamı...
esport

Espor

Türkiye’de ilk defa EducatHUB’da hazırlanan e-spor müfredatı ile daha bilinçli bir oyuncu olma karakterini kazanırlar.
Devamı...

STEAM

 
Lise STEAM Etkinlikleri

STEAM Etkinlikleri

STEAM etkinlikleriyle öğrenciler fen, matematik, teknoloji ve mühendislik alanlarında öğrendiklerini sanat ve tasarım ile bir üst düzeye çıkarıyorlar. Sınırların kalktığı STEAM etkinliklerinde merak, sorgulama, eleştirel düşünme ve inovasyonla dolu bir öğrenme ortamı sağlanıyor.