İlgi Alanlarını Keşfet,
Becerilerini Geliştir

EducatHub seçmeli dersler müfredatlarıyla, öğrencilerin estetik, tutum, yetenek, iletişim gibi hayatlarında onları bir adım öne çıkaracak sosyal becerilerini geliştirmek için özel eğitimler sunuyoruz. Motivasyonu yüksek, birlikte çalışıp üretebilen, daha sosyal, daha mutlu öğrenciler hayal ediyoruz.
 

Seçmeli Dersler

espor

Espor

Türkiye’de ilk defa EducatHUB’da hazırlanan e-spor müfredatı ile daha bilinçli bir oyuncu olma karakterini kazanırlar.
Devamı...
Origami

Origami - Kağıt Katlama Sanatı

Geleneksel Japon kâğıt katlama sanatı origamiyi ilkeleriyle öğrenip, yaratıcı ürünler tasarlar, odaklanma becerilerini geliştirirler.
Devamı...
film

Sinema

Online bilişim eğitimi platformlarında Türkiye’de tek ve yepyeni bir müfredat olan Sinema dersinde öğrenciler profesyonel film yapım tekniklerini öğrenir, film yapımının inceliklerini keşfederler.
Devamı...
youtuber

Dijital İçerik Üretimi ve Youtuber Olma

Dünyanın en popüler uygulamasında ben de olmalıyım diyen öğrencilerimiz için hazırladığımız Dijital İçerik Üretimi ve Youtuber Olma ile youtube’un inceliklerini öğrenir, profesyonel youtuber’lığa doğru adım adım ilerlerler.
Devamı...
Yaratici-Yazi-Teknikleri

Yaratıcı Yazı Teknikleri

Yaratıcı yazılar yazmayı öğrenecekleri bu özel eğitimle geleceğin yazarlarını keşfediyoruz.
Devamı...
Beynimiz-Yaratıcılık-Mucit-Kimliğimizle-Tanışma

Beynimiz, Yaratıcılık ve Mucit Kimliğimizle Tanışma

Stanford Üniversitesi’nin mucit, sanatçı ve bilim insanlarını örnek alarak geliştirdiği Design Thinking (Tasarım Odaklı Düşünme) yaklaşımıyla, içinizdeki mucidi keşfedin.
Devamı...
Permakültür

Permakültür

Doğaya ve canlılara saygılı sürdürülebilir bir yaşam için, doğanın bize sunduğu kaynakları verimli kullanmanın yollarını keşfediyoruz..
Devamı...